Kutak za roditelje

6. 8. 2019.
OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji,

Ugovore o pružanju i korištenju usluga Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće za pedagošku 2019. / 2020. godinu moći ćete potpisivati  od ponedjeljka, 19. kolovoza 2019. godine, do petka, 30. kolovoza 2019. godine.
Roditelji iz Belišća i Gata ugovore mogu dobiti u matičnom vriću u Belišću, Vijenac dr. Franje Tuđmana 2, od 19. kolovoza 2019. godine svaki radni dan u vremenu od 11,00 do 13,00 sati u tajništvu ustanove.
Roditelji iz Bizovca i Petrijevaca ugovore mogu dobiti u područnim objektima (područni vrtići u Bizovcu i Petrijevcima) od 22. do 30. kolovoza 2019. godine u vremenu od 7,00 do 15,00 sati.
Ugovor se potpisuje u dva primjerka od kojih jedan ostaje roditeljima, a drugi primjerak ustanovi.
Roditelji u područnim vrtićima Bizovac i Petrijevci dobit će, pored ugovora, i uplatnice za predujam u visini cijene izabranog programa.

Pedagoška 2019. / 2020. godina počinje u ponedjeljak, 2. rujna 2019. godine, po slijedećim redovnim radnim vremenima objekata:
  • Belišće    - od 6,30 do 16,30 sati;
  • Gat          -  od 9,00 do 14,00 sati;
  • Bizovac   -  od 6,00 do 16,00 sati i
  • Petrijevci -  od 6,00 do 16,00 sati.

U izabrane programe naše ustanove mogu se, od 2. rujna 2019. godine, uključiti djeca čiji su roditelji:
  • potpisali Ugovor o pružanju i korištenju usluga Dječjeg vrtića Maslačak, Belišće za pedagošku 2019. / 2020. godinu;
  • uplatili predujam (akontaciju) u visini cijene izabranog programa, uz prethodno podmirenje mogućih dugovanja iz pedagoške 2018. / 2019. godine, što se temeljno odnosi na korisnike područnih vrtića u Bizovcu i Petrijevcima;
  • predali potvrdu o zdravstvenom statusu njihove  djece koju izdaje liječnik-pedijatar ili liječnik obiteljske medicine, a ista se predaje  odgojiteljicama, pedagoškim voditeljicama konkretnih odgojnih skupina, zdravstvenoj voditeljici ustanove ili tajniku ustanove.

Djecu čiji roditelji ne ispune navedene uvjete nećemo moći primiti od ponedjeljka, 2. rujna 2019. godine, u izabrane programe ustanove dok iste ne ispune.

Za sve dodatne informacije glede početka nove pedagoške godine bit ćemo Vam na raspolaganju od ponedjeljka,  19. kolovoza 2019. godine, od 7,00 do 15,00 sati osobno ili na slijedećim kontaktima:
  • Telefon: 031 / 663-755
  • E-mail  : vrtic.belisce@gmail.com

Zahvaljujemo Vam na razumijevanju i suradnji.

S poštovanjem,
Ravnatelj DV Maslačak Belišće
Zdenko Glasovac, prof.

24. 6. 2018.

Pripreme za novu pedagošku godinu

informacije za roditelje

Pedagoška 2018. / 2019. godina u našoj ustanovi počinje u ČETVRTAK, 1.9.2018. godine od 6,30 sati u Belišću, odnosno od 6,00 sati u područnim vrtićima u Bizovcu i Petrijevcima.

Roditelji dosadašnjih polaznika obvezni su:

• Potpisati novi Ugovor o pružanju i korištenju usluga Dječjeg vrtića Maslačak Belišće (dva primjerka; jedan ostaje roditeljima, a jedan ustanovi). Ugovore možete dobiti u tajništvu ustanove, odnosno kod voditeljica područnih vrtića.

• Podmiriti dugovanja ukoliko ih imate.

• Donijeti potvrdu liječnika - pedijatra ili obiteljske medicine o zdravstvenom stanju djeteta. Potvrdu možete donijeti i na sam dan dolaska u vrtić i predati ju odgojiteljici odgojne skupine u koju je uključeno Vaše dijete ili zdravstvenoj voditeljici ustanove.

• Ukoliko ne potpišete ugovor, ne podmirite moguća dugovanja i ne donesete potvrdu o zdravstvenom stanju djeteta, nećemo moći primiti dijete / djecu u ustanovu.

Roditelji novoupisane djece obvezni su:

• Potpisati Ugovor o pružanju i korištenju usluga Dječjeg vrtića Maslačak Belišće (dva primjerka; jedan ostaje roditeljima, a jedan se predaje u tajništvo ustanove, odnosno voditeljicama  područnih vrtića).  Ugovore možete dobiti u tajništvu ustanove i potpisati ih u razdoblju od 27.6.2018. do 8.7.2018., svaki radni dan u vremenu od 7,00 do 15,00 sati.

• Uplatiti predujam u visini mjesečne cijene izabranog programa. Uplatnicu možete dobiti u računovodstvu / tajništvu ustanove svaki radni dan od 7,00 do 15,00 sati, odnosno kod voditeljica područnih vrtića.

• Prije polaska djeteta u ustanovu ili na sam dan dolaska, npr. 1.9.2018., donijeti potvrdu liječnika o zdravstvenom stanju djeteta  i predati ju odgojiteljici odgojne skupine u koju je Vaše dijete uključeno ili zdravstvenoj voditeljici ustanove.

Ukoliko se ova tri preduvjeta ne zadovolje, nećemo moći primiti dijete / djecu u ustanovu.

U ime zaposlenika ustanove i svoje osobno zahvaljujem Vam na ukazanom povjerenju, razumijevanju i suradnji.

S poštovanjem,

Ravnatelj DV Maslačak Belišće